wtorek, 16 lipca 2013

NOWA PRZESTRZEŃ MODY W KRAKOWIE – ANNISS SUMMER POP UP STORE                     ANNISS SUMMER POP UP STORE

   Na ul. Meiselsa na Kazimierzu został otwarty dzisiaj wieczorem   ANNISS SUMMER POP UP STORE, czyli tymczasowy autorski butik Ani Syczewskiej. Nowa przestrzeń służyć ma prezentacji  jej kolekcji prawdopodobnie do jesieni, kiedy to prawdopodobnie sklep przeniesie się w inne miejsce. 

                                                        
                         reklama przy wejściu

    Cieszą mnie takie wydarzenia w Krakowie, bo zbliżają nas do świata i pokazują, że moda w naszym mieście to nie tylko SAPU i jej absolwenci, ale też zdolni, niezależni projektanci, dla których kreacja mody sytuuje się w bliskim sąsiedztwie ich artystycznych zainteresowań i poszukiwań. 
                      
                       Projektantka Anna Syczewska    Tak zapewne jest w przypadku Anny Syczewskiej, absolwentki Wydziału Rzeźby na ASP w Krakowie oraz University of Wolverhampton Design&Media Arts. Chociaż przez jakiś czas była asystentką na Wydziale Mediów krakowskiej ASP, ostatecznie jednak zdecydowała się zająć  modą. 


Od  2011 roku tworzy kolekcje damsko-męskie pod marką ANNISS.  Indywidualistyczne modele  odnoszą się  do awangardowej i rebelianckiej estetyki  rock`n`roll`owej, przetworzonej  w duchu sportowo-klubowym i streetowym.  Krótkie serie, ciekawe fasony  i dobra jakość wykończenia to atuty kolekcji ANNISS, marki, która stawia na rozpoznawalny własny styl i adresuje swe propozycje do osób młodych i dynamicznych, skłonnych do podkreślania niepowtarzalnego stylu.
  
wnętrze salonu

                          podczas otwarcia...


                na ścianie rzeźba Anny Syczewskiej i zdjęcia z               jednego z jej performance.Więcej o kolekcjach i marce ANNISS: www.anniss.eu
Adres sklepu: ul. Meiselsa 3, Kraków

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz